Praca w GRC ADVISORY

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem oferującym usługi w zakresie doradztwa i audytu w obszarze GRC (z ang. Governance, Risk and Compliance). Realizujemy ciekawe projekty, wykorzystując wiedzę z zakresu sposobu realizacji procesów biznesowych przedsiębiorstwa w połączeniu z systemami klasy ERP, w szczególności SAP. Naszymi Klientami są liczące się na rynku firmy działające w różnych branżach.

Praca w naszej Firmie jest właściwym miejscem dla osób, które chcą się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje jednocześnie wykazując zaangażowanie i inicjatywę w realizacji zadań. Oferujemy różne formy współpracy oraz możliwości rozwoju zawodowego osobom z różnym poziomem doświadczenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej Firmie zapraszamy do zakładki Aktualne oferty.

Ścieżka kariery

Podchodzimy w sposób zindywidualizowany do projektowania ścieżki kariery każdego naszego pracownika uwzględniając jego indywidualne cechy osobowości oraz ambicje, a przy tym oceniając stopień osiąganej przez pracownika samodzielności oraz skuteczności w realizacji powierzanych mu zadań projektowych.

 • Stażysta

  Stanowisko oferujemy studentom ostatnich lat studiów, zainteresowanym pogłębianiem wiedzy z zakresu systemów klasy ERP oraz procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwach. Staż pozwala na wykorzystanie oraz rozwój kompetencji zdobytych podczas studiów. Stażysta ma szansę poznać specyfikę pracy firmy doradczej działającej w obszarze doradztwa w obszarze GRC.
 • Młodszy Konsultant

  Stanowisko oferowane absolwentom lub osobom z małym doświadczeniem w branży. Osoba na tym stanowisku uczestniczy w realizacji projektów, otrzymuje pojedyncze zadania projektowe, przez co nabywa coraz większego doświadczenia umożliwiającego jej w przyszłości realizowanie coraz bardziej złożonych i odpowiedzialnych zadań w ramach realizowanych projektów.
 • Konsultant

  Osoba posiadająca odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz samodzielność w wykonywaniu prac, ma szansę zostać Konsultantem. Stanowisko oferowane jest osobom z kilkuletnim doświadczeniem. Konsultant jest odpowiedzialny za określoną część projektu – bezpośrednio raportuje do starszego konsultanta.
 • Starszy Konsultant

  Osoba na tym stanowisku operacyjnie zarządza samodzielnie wybranym aspektem projektu, koordynuje i nadzoruje pracę zespołu projektowego podczas wszystkich etapów projektu. Osoba raportuje bezpośrednio do kierownika projektu, jest również osobą kontaktową i frontem dla Naszego klienta.
 • Kierownik Projektu

  Osoba na tym stanowisku zajmuje się zarządzaniem projektami, prowadzi negocjacje z Klientami oraz zajmuje się ustalaniem harmonogramów prac dla całego zespołu.